Praktické použití energetického filtru VV  

- Transformace vody - 

Energetický vodní filtr VV je novodobý produkt, který vám nabízí a umožňuje úplnou transformaci vody ve vaší domácnosti. Instalace je jednoduchá, jeho působení je naprosto převratné a rychlé. Jeho práce spočívá na jiném principu, než mechanickém či elektronickém. Jedná se o energetický zářič, který jednoduše připojen na potrubí hlavního rozvodu vody v domku, nebo v bytě, nebo jen na vodovodní baterii v bytě po 90 minutách působení načte do vody v potrubí nové informace a zcela ji tak přemění a vyčistí. Po této době se nechá voda cca 1 minutu odtéct. Poté vám doma poteče už chuťově úplně nová voda, plná energie a světla. 

Tento unikátní vynález je prvním vodním energetickým filtrem svého druhu, kdy jím voda vůbec neprotéká a jeho instalaci zvládne lehce i laik. S vodním filtrem není potřeba už pak nic dělat, sám se denně obnovuje a nabíjí(je třeba mu alespoň za den poděkovat). Ti, kteří ho mají připevněný v šachtě na hlavním přívodu vody kde je tma, doporučuji 1x za 21 dní sejmout a dát hodinu na světlo či slunce. Jde o zpětnou vazbu úcty. Jeho životnost je velmi dlouhá a zaručuji, že bude sloužit po tři generace (intuitivně: 68let). 

Takto transformovanou vodu lze použít pro jakoukoliv nápravu v těle člověka, protože se jedná v podstatě o vysokofrekvenční homeopatikum. Celý její potenciál se bude ukazovat postupně s jejím šířením. 


Čištění vody pomocí plastového VV filtru

Jednoduše si vytvoříte vodu živou během 3 minut. Zakoupenou láhev s vodou protřepejte po dobu 15 vteřin. Stojící voda je "mrtvá", pohybem se opět "oživí". Pak postavte na 3 minuty VV filtr k lahvi. Po stejnou dobu "oživujte" vodu, kterou si objednáte v restauraci, nebo ji dostanete u někoho na návštěvě.


VV vodní filtr prošel testem kvality vody Vodárnou Plzeň. 

Zdroj vody: byt v Praze Holešovicích, 2 testy provedené ve vodárně Plzeň, první vzorek kohoutková voda, druhý vzorek vody ze stejného zdroje, po použití VV filtru.  Test z 20.5.2019.

Vynálezcem byl proveden i energetický test za pomoci kyvadla, kdy zjistil, že voda z původních hodnot vody ve vodovodu před osazením vodního zářiče byla pitná cca z 18%, po 90 minutovém působení po instalaci vodního zářiče - a to trvale, navýšila na neuvěřitelných 95% čisté, navíc energetizované vody. To dosud nedokáže žádný jiný filtr na světě. 

Za originální VV filtry ručí Václav Vodalev, proto jakékoliv informace nebo dotazy na jejich pravost si vždy ověřte.