Léčivé CD


DvojCD Léčivá Fontána a Modlitba za Vodu

Léčivá Fontána 

Asi před 11 lety jsem začal psát veršovaný příběh, který mi zcela změnil život. Na tomto léčivém a harmonizačním CD je zachycena vibrace anděla vody, který nám léčí vnitřní dítě a duši. Po devíti letech od vzniku tohoto CD jsem pochopil, k čemu má sloužit. Informace podávané v jemných verších se staly stavebním pilířem energetického vodního filtru VV.


Modlitba za Vodu

Před 4 lety jsem napsal a namluvil druhý stavební pilíř energetického vodního filtru VV s názvem Modlitba za Vodu. Na rozdíl od prvního, jemnějšího CD, se jedná o transformační energii, která pozvedá vodu, vědomí vody a člověka zpět ke svému původnímu Zdroji. Lidé se dozvídají, jakou hodnotu a možnosti léčení nám tato voda poskytuje. Voda spojená s modlitbami, dokáže zázraky, neboť z upřímné modlitby se zrodil samotný VV filtr.


NOVINKA 2021 - Dar zvuku Světla z Tibetu

Poslech harmonizuje, čistí a transformuje.


Tibetská mísa - Zvuk Zlatého Světla

Ke 47.narozeninám jsem dostal od kamarádky jogínky malou tibetskou mísu. Hrála nádherně a byla zvučnější, než tibetské mísy, se kterými jsem se dosud setkal. Na podzim 2019 jsem hrál a zjistil, že mísa vydává vysoké alikvotní zvuky, které létají v prostoru. Jako kdyby se odhmotnily a probleskávaly v éteru místnosti. Tento zvuk jsem si zapamatoval a od té doby ho dokáži kdykoli znovu zahrát. V tomto 22 minutovém CD se s vámi rád o něj podělím.  


Doporučený dobrovolný příspěvek za tato léčivá CD najdete na tomto webu v sekci OBJEDNÁVKA.