Praktické použití energetického filtru VV  

- Očista - 

Očista domu, bytu, místnosti, kanceláře 

Jelikož VV filtr pracuje v kvantovém poli (energetické pole, které nás obklopuje), k očistě místnosti, bytu nebo domku stačí toto:

Vyberte si jakýkoli plastový VV filtr a postavte ho doprostřed místnosti. Vedle něho zapalte svíčku, požádejte filtr nebo anděly, aby vám dokonale vyčistili prostor. 

Záleží na vás, o jakou plochu k čištění požádáte, nebo jak velký rádius očisty má filtr vytvořit.


Očista a nabíjení potravin

Vyberte si některý z plastových VV filtrů a postavte ho přes noc na lednici (stačí i 2 hodiny). Budete překvapeni chutí potravin. Největší rozdíl v chuti pocítíte u mléčných produktů. Pivu a vínu dodává jinou a jemnější chuť a sráží alkohol na minimum. Potraviny, kde jsou umělé náhražky (éčka, dochucovadla, atd.) se energeticky upraví tak, aby nebyly pro tělo tolik toxické. Vše, co máte v lednici, obsahuje vodu, proto VV filtr reaguje bez výjimky. 

Pokud se stravujete v restauraci, nebo jste pozváni na oběd či večeři k přátelům, vždy před konzumací přiložte VV filtr k pokrmu. Vzhledem k tomu, že nevíte, v jakém rozpoložení a energetické vibraci byl pokrm připraven, je žádoucí se takto chránit, aby jste tuto energii do sebe nepřijali.